Yolluk Halı


Dünyanın birçok yerinde kullanılan halılar herkesin de bildiği gibi oldukça yaygındır. Birçok kültürde var olan halıların yolluk olan modelleri de vardır. Bu modeller genellikle ar koridorlarda girişlerde ya da büyük bir halı serdiğimiz halde, oda içerisinde açık kalan yerlere açılır çünkü boyutları gereği oldukça kullanışlıdırlar ve istediğinizde ana halı, istediğinizde ise kapatıcı bir obje olarak kullanabilirsiniz.

Değişik desenler ile değişken boyutları ile bayanların beğenisine sunulan yolluk halılar evinizin estetik görüntüsü içinde oldukça önemlidir. Yolluk halılar genellikle uzun ya da çokgen biçimlerinde olurlar. holünüzün ya da antrelerinizin şekline göre farklılık gösterirler. Uzun ve büyük bir koridora sahipseniz, yolluk halı modellerinden uzun ve geniş bir seçim yapmalısınız. Eğer kısa ve dar bir hole sahipseniz, daha kısa ve küçük olan yolluk halılar size en uygun olanlarıdır.

Antreniz kare şeklinde ise seçeceğiniz halı yolluklar kare şeklinde, dikdörtgen ise dikdörtgen ve y daha farklı bir köşegen biçiminde ise bu şekle halı yolluk seçimini yapmalısınız. Bu antre ve hollerinizin daha estetik bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Temizlenmesi da oldukça kolaydır. yolluk halı

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir